Bosch Akü, Bosch Start Stop Aküler, Bosch Aküler, Bosch Start Stop Akü, Bosch Start Stoplu Akü, Bosch Start Stop Akü Fiyatları, Start Stop Bosch Akü, Bosch AGM Akü, Bosch Efb Akü, Bosch Akü Modelleri


ARACINIZ İLE UYUMLU START STOP AGM  / EFB AKÜ İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ

Firmamızda ; Varta, İnci, Yiğit Markalar bulunmaktadır. Diğer Markalar için Stok durumu sorunuz!

Fiyatlarımız Marka ve Modele göre değişmektedir.
Güncel Fiyat ve bilgi için Lütfen Bizi Arayın


 0535 456 15 87 | WHATSAPP DESTEK
Aracın kalbi olarak tanımlanan akü, araç sahiplerini doğru aküyü bulmak için dikkatli olmaya davet eder. Dikkate alınacak birçok nokta vardır ve bunlardan birkaçı fiyat performans dengesi kullanım ömrü ve kalitesidir. Aracınızın tipi ve değiştireceğiniz akünün özellikleri baz alınarak yeni bir akü alınmalıdır. Gelişmiş teknolojisiyle sürücülerin güvenini kazanan Bosch akü alanında en çok tercih edilen markalar arasında yer alır. Yıllardır kazandığı tecrübeyle sürücülerin güvenini kazanmıştır. Çok çeşitli ürün yelpazesi doğru aküyü seçerken işinizi zorlaştırabilir fakat almadan önce araştırma yapmak ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmak size en doğru aküyü bulmakta kolaylık sağlar.

Bosch Akü Özellikleri
Bosch akülerini S ve C modelleri olarak iki seriye ayrılır. Akü değerlerini doğru okumak önemlidir. Aküler volt derecelerine ve teknolojilerine göre ayrılır fakat hepsi montajı kolay olan ve bakım gerektirmeyen akü çeşitleri olarak piyasaya sunulur. Bosch Akü 60 amper power frame teknolojisine sahiptir. Elektronik kaçaklarını önlemek amacıyla sızdırmayan kapak özelliğine sahiptir. Aynı serinin diğer bir modeli olan Bosch Akü 72 amper hızlı ve düşük dirençte şarj ve deşarj kolaylığı sağlamakla birlikte uzun bir kullanım ömrü sağlar. S4 modelinin diğer bir ürünü ise Bosch akü 72 amper. Yüzde 15 daha soğuk başlangıç performansına sahiptir. Bosch 12v akü damgalı grid özelliğini taşıyan bosch silver akü, kullanıcıların tüm ihtiyaçları göz önünde bulunarak tasarlanmıştır. Aynı serinin diğer bir ürünü Bosch akü 12v 60 amper gücündedir. Bosch 18v akü ise coolpack teknolojisine sahiptir. Bu da bu teknolojiye sahip olmayan ürünlere göre yüzde yüz daha uzun ömür sağlar. Bosch aynı zamanda jel tipi akülerde sağlar. Bosch jel aküler uzun mesafe ve off road gibi zorluklarla baş edebilen bir aküdür. Bu yüzden genellikle ATV ya da jet kayakları tarzı araçlarda kullanılır. Bosch akü start stop ise çeşitli amper güçlerinde aracınızın güç gereksinimine göre çeşitlilik sağlar.

Bosch Akü Fiyatları
Satın almadan önce bütçenizi ve eski akünüzün özelliklerini dikkate alarak seçim yapılmalıdır. Bosch akü fiyatları modeline ve sunduğu özelliklere göre farklılık gösterir. Ucuz akü seçimi her zaman iyi akü anlamına gelmez ve akünün uzun ömürlü olması uzun vadede de bütçenize katkı sağlar. Bu akünün amper gücüne ve yapıldığı malzemeye göre değişir. Aracın yapısı ve kullanım amacına uygun olarak karar verilmelidir. Fiyat performans dengesi sağlayan bir akü tercih edilmelidir. Akünün volt gücü fiyatta artış sağlayacaktır ama önemli olan kullanım ömrü ile doğru orantılı olmasıdır. Size uygun aküyü seçmek için ve Bosch akü modellerini ve fiyatlarını karşılaştırmak için Cimri.com’u kullanarak en uygun aküyü rahatlıkla seçebilirsiniz.