İnci Akü, İnci Start Stop Aküler, İnci Aküler, İnci Start Stop Akü, İnci Start Stoplu Akü, İnci Start Stop Akü Fiyatları, Start Stop İnci Akü, İnci AGM Akü, İnci Efb Akü, İnci Akü Modelleri


ARACINIZ İLE UYUMLU START STOP AGM  / EFB AKÜ İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ

Firmamızda ; Varta, İnci, Yiğit Markalar bulunmaktadır. Diğer Markalar için Stok durumu sorunuz!

Fiyatlarımız Marka ve Modele göre değişmektedir.
Güncel Fiyat ve bilgi için Lütfen Bizi Arayın


 0535 456 15 87 | WHATSAPP DESTEK 

İnci Akü
Araçların türüne ve modeline göre en ideal enerji kaynaklarını geliştiren İnci akü hem taşıtların gereksinimlerine hem de kullanıcıların zevklerine hitap eden ürünler tasarlar. Küçük otomobillerden orta segment arabalara, üst segment taşıt modellerinden ağır vasıtalara, karavan gereksinimlerinden marina faaliyetlerine kadar uzanan geniş ürün seçkisinde dilediğiniz seçeneği bulabilirsiniz. İnci aküler start / stop, konvansiyonel, özel seri ve endüstriyel aküler olmak üzere zengin ürün çeşitliliği ile öne çıkar. Farklı güç depolama ve iletme kapasitesi, performans, verimlilik gibi teknolojik özelliklere sahip modeller, araçların sınıfına uygun niteliklerde geliştirilir. İnci akü online satış avantajları sayesinde aracınıza uygun ürünü rahatlıkla belirleyebilirsiniz. Akakçe’nin zengin ürün yelpazesinde sunulan en ucuz İnci akü fiyatları doğrultusunda hem ihtiyacınıza hem de bütçenize hitap eden ürüne sahip olabilirsiniz.

Yeni Nesil İnci Akü Çeşitleri
İnci akü start / stop özellikli modelleri, otomobil ve hafif ticari sınıfına giren araçların marş basma performansını maksimum seviyeye taşır. Şehir içinde toplu taşıma hizmeti veren minibüsler, taksiler ve tüm otomobiller için oldukça idealdir. Toplu taşıma İnci aküler, yoğun trafik koşullarında sık tekrar eden dur – kalk pozisyonlarında seyretmek durumunda kalan taşıtların gereksinimine de uygun çeşitliliğe sahiptir. Bu sayede sürücülerin konforunu artıran seçenekler hem güvenli hem de verimli bir sürüş deneyimi yaşatır. Özellikle zorlu hava koşullarının hakim olduğu kış ve yaz mevsimlerinde ön plana çıkan enerji kaynaklarının kalitesi İnci akü modelleri sayesinde ileri seviyeye taşınır. Sıfır seviyesine düşen ve eksi seviyelere kadar ilerleyen hava sıcaklıklarında mükemmel marş basma performansı gösteren İnci akü çeşitlerinde yenilikçi teknoloji unsurları hâkimdir.

Silgeç kısa ve uzun far, sinyal, dörtlü ve park ışıklarının yanması, ses sistemi ve park sensörleri gibi ekipmanların kullanılması bakımından da ayrı bir öneme sahiptir. Ağır vasıta grubunda yer alan taşıtlar için özel olarak geliştirilen aküler arasında konvansiyonel ürün tasarımları mevcuttur. Amper seviyeleri arttıkça performans ve güç düzeyleri de artan modeller kamyon, tır, otobüs, traktör ve iş makinesi gibi vasıtaların ihtiyacını kontak açıldığı andan itibaren karşılar. Üst segment araç modellerde, elektrikle çalışan ekipman özelliklerinin daha modern ve fazla sayıda olması ise teknik kapasitesi üstün seviyede akülerin kullanılmasını gerektirir. BMW, Porsche ve Mercedes gibi üst segment modeller için Formul A, Pantera ve AGM gibi mükemmel seri alternatifleri tercih edilebilir.