Ticari taksi aküleri, ticari taksi araçlarının çalışması için gerekli olan enerjiyi sağlayan akümülatörlerdir. Ticari taksi akunları genellikle daha yüksek kapasiteli ve daha dayanıklı olması gerekmektedir, çünkü ticari taksilerin sürekli kullanımı nedeniyle daha fazla yük altında çalışmaktadır. Ticari taksi akunlarının periyodik olarak değiştirilmesi gerekir, çünkü akumülatörler zamanla etkisini yitirir ve performansları düşer.

Ticari taksi akülerinin değiştirilmesi, akünün bozulması veya performansının düşmesi durumunda gerekli olabilir. Ticari taksi akülerinin değiştirilmesi, akünün çıkarılıp, yenisi yerine takılması işlemidir. Bu işlem, genellikle bir otomotiv atölyesi veya bir akü satıcısı tarafından gerçekleştirilir.

Ticari taksi akülerinin markaları arasında, Varta, İnci ve Bosch gibi seçenekler bulunmaktadır. Bu markaların tümü, kaliteli ve güvenilir akkumülatörler üretmektedir. Hangi markanın en iyi seçenek olduğu konusunda karar vermek, araç tipine ve kullanım koşullarına göre değişebilir. Farklı markaların ürünlerini karşılaştırarak ve profesyonel bir otomotiv atölyesi veya akü satıcısından tavsiye alarak seçiminizi yapmanızdır.


ARACINIZ İLE UYUMLU START STOP AGM  / EFB AKÜ İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ

Firmamızda ; Varta, İnci, Yiğit Markalar bulunmaktadır. Diğer Markalar için Stok durumu sorunuz!

Fiyatlarımız Marka ve Modele göre değişmektedir.
Güncel Fiyat ve bilgi için Lütfen Bizi Arayın


 0535 456 15 87 | WHATSAPP DESTEK