VARTA® otomotiv ve ticari araç uygulamaları için standart kurşun-asit akülerine kıyasla üstün bir güvenilirlik ve performans sağlayan gelişmiş sulu akü (EFB) ürünlerini sunmaktadır. Akülerimiz müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır ve en yüksek kalite standartlarını karşılamak üzere Avrupa çapındaki tesislerde üretilmektedir.


ARACINIZ İLE UYUMLU START STOP AGM  / EFB AKÜ İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ


ARACINIZ İLE UYUMLU START STOP AGM  / EFB AKÜ İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ

Firmamızda ; Varta, İnci, Yiğit Markalar bulunmaktadır. Diğer Markalar için Stok durumu sorunuz!

Fiyatlarımız Marka ve Modele göre değişmektedir.
Güncel Fiyat ve bilgi için Lütfen Bizi Arayın


 0535 456 15 87 | WHATSAPP DESTEKOtomobiller için EFB teknolojisi

EFB aküleri kısmen şarjlı durumlarda çalışan uygulamaları destekler ve AGM akülerinin derin çevrimleme özelliğini gerektirmez. Pozitif plaka yüzeyine eklenen poli polar ince bir bez bunu mümkün kılar. Bu, plakalardaki aktif maddelerin sağlamlaştırılmasına yardımcı olur ve böylece dayanıklılığı artar.

Faydaları:

Geleneksel akülerin kısmi şarj durumu ve derin çevrimleme performansının iki mislinden fazlası.
Yüksek sayıda motor başlatma sayısı ve motorun normalden uzun kapalı kalma süresine destek.
Geleneksel sulu akülere göre daha iyi şarj akseptansı.

Motor içi bölmelerde ve sıcak iklimlerde kullanım için termal dayanıklılığın geliştirildiği mevcut tasarımlar.
Rejeneratif frenleme teknolojisine sahip olmayan start-stop’lu araç teknolojileri ve zorlu sürüş programı ya da kullanımda olan donanımları nedeniyle normalin üzerinde güç gereksinimi olan araçlar için ideal.
Ayıca, EFB ürünlerimiz yüksek marş gücü ve güvenilir performans sağlamak üzere PowerFrame® ızgara teknolojisiyle üretilmiştir.

Ticari araçlar için EFB teknolojisi

Benzersiz VARTA® Promotive EFB yüksek performanslı ticari araçlar için özel olarak tasarlanmış bir aküdür ve asit katmanlaşması ve titreşime karşı dayanıklılıkta son teknoloji ürünüdür. Yalnızca önceden Johnson Controls Power Solutions olan Clarios tarafından geliştirilmiş ve patenti alınmış bu ürün, piyasada karıştırma elemanları içeren tek üründür. EFB teknolojisi oldukça zorlu uygulamalarda güvenilir bir performans temin eder ve aracın arka kısmına montaj için idealdir.

Faydaları:

İçindeki benzersiz karıştırma elemanı asit katmanlaşmasını azaltır ve tüm derin deşarjlı uygulamalar için en uygun çözümdür. Sulu akülerde asidin karıştırılmasına yardımcı olmak için aracın atalet kuvvetlerini kullanan mekanik bir sistemdir.

Sınıfının en iyisi sıcak eriyik ile üstün dahili sabitleme: Çok yüksek seviyede titreşim dayanıklılığı ve aracın arka kısmına mükemmel monte edilebilmesi üründen en iyi performansın alınabilmesini sağlar.
Benzersiz Labirent Kapak tasarımı sıçratmaya karşı %100 koruma ve çok düşük su tüketimi sağlar.
PowerFrame® teknolojisinin kullanılması, geliştirilmiş pozitif yapıştırma ve ızgaradan kütleye yapıştırma sayesinde yüksek çevrimleme kapasitesi sağlar. Pozitif plaka yüzeye eklenen poli polar ince bir polyester bez çevrim ömrü performansını sürdürülebilir bir şekilde iyileştirir.
Garanti masraflarını minimuma indirir.

EFB Teknolojisi Özellikleri

Polyester bez plaka ile ayırıcı arasındaki ilave polyester bir elemandır. Polyester bez etkin maddeyi plakanın içinde yerinde tutar ve kütlenin erozyonunu engeller. Sonuç: gelişmiş derin çevrim rezistansı ve üstün şarj akseptansı.

Yapıştırılmış polar, plakaların her zaman ve her koşulda düzgün bir şekilde kendi pozisyonlarını korumalarını temin eder.
Asit Sirkülasyonu (Karıştırma Elemanı)

Asit sirkülatörü asidin tabakalaşmasını önler. Akünün içindeki asidin devamlı karıştırılması için aracın doğal hareketini kullanan bir yapım öğesidir. Asit yoğunluğu homojen seviyelerde kalarak, şarj akseptansını artırır ve genelde akünün ömrünü uzatır.

EFB Aküler, EFB Akü, Start Stop EFB Aküler, Start Stop EFB Akü, Eskişehir EFB Aküler, Varta EFB Akü, Varta Start Stop EFB Aküler, İnci Start Stop EFB Akü, EFB Aküler Fiyatları, EFB Akü Fiyatları, Start Stop EFB Akü Montajı, Start Stop EFB Akü Yerinde Değişim